„Radiocentro“ 30 metų gimtadienis pavirto loterija „Teleloto“

Įkelta 2021/02/11

     Šiemet radijo stotis „Radiocentras“ šventė savo gyvavimo trisdešimtmetį. 1991 metais sausio 31-ąją dieną pradėjusi veikti radijo stotis yra tikrai žinoma didžiajai daliai Lietuvos gyventojų. Ir tikrai nesiskundžia klausytojų trūkumu.

     Gimtadienio proga stotis paskelbė, kad išdalins klausytojams 30 tūkstančių eurų. Žaidimo laikotarpiu galima laimėti 30, 300 arba 3000 eurų, jei klausytojas išgirsta vieną, du arba tris kartus savaitės atlikėjo dainą, registruojasi trumpuoju numeriu 1670 ir išsiunčia žinutę. Pirmasis įspūdis - tikrai smagus žaidimas, turintis sukelti azartą ir suteikti daug gerų emocijų. Juolab, kad ir užduotis tikrai nesunki ir maloni. Ir kaip dosnu. Daugelis pasirėmę galvą kratė ir negalėjo patikėti tokiu, „Radiocentro“ akibrokštu. Kur yra matyta, kad kas per savo gimtadienį dovanas dovanotų?

     Bet šuo yra „pakastas“ kitur. Ir tai labai numuša ūpą, lyg šventės pabaigoje palubėje kabantys išsproginėję balionai. Eilinį kartą supranti, kad jokio dosnumo ar didelio gėrio čia nėra ir nebuvo. Trumpojo numerio 1670 žinutės kaina - 1 euras. Statistiniais duomenimis kasdien Radiocentro stoties klausosi apie 190 tūkstančių klausytojų. Greičiausiai, ketvirtadalis iš jų pabando laimę prisiregistruodami. Paskaičiuokime, turtingieji kurmiai, ir suprasime, kad nieko nemokamo šiame pasaulyje tiesiog nebūna. Net sūrio pelėkautuose. Ir rengdami tokius žaidimus gimtadienio proga, kai kas puikiausiai užsidirba.

     Na, taip. Galime sakyti, loterijos bilietus taip pat perkame. Televizinės loterijos taip pat naudoja šį patogų žodį - išdalinsime. Bet loterijos ir yra verslo būdas, o čia - še tau, kad nori. Solidi, ilgametę patirtį versle turinti kompanija, taip pigiai ir lėkštai, pasinaudojusi savo gimtadienio švente, tiesiog mausto savo klausytojus. O gal mažėja klausytojų? Bet ar šis - finansinis žaidimas tikrai tinkamiausias būdas juos pritraukti? Gal taip pat reikėtų nustoti „brūžinti“ per dienas tas pačias dainas? Gal pasistenkite sukurti naujų laidelių, kuriose virtų diskusijos, kuriose galėtų pasireikšti dar niekam nežinomi atlikėjai? Arba, galų gale, iš tikrųjų nemokamai, už tikras žinias išdalinkite tuos trisdešimt tūkstančių 30-tojo gimtadienio proga. Klausytojai to nusipelnė.

     Lyda Fiodorovaitė - Lubienė - verslininkė, turtingiausia Lietuvos moteris. Ji yra pagrindinė UAB Achemos grupės akcininkė. Achemos grupei priklauso UAB „Radiocentras“, kuris apjungia tuo pačiu pavadinimu „Radiocentą“, taip pat ZIP FM, „Rock FM“, „RusRadio LT“ ir „Relax FM“ radijo stotis. „Radiocentro“ pardavimo pajamos per 2019 m. išaugo nuo 1,000 001 mln. EUR iki 2 mln. EUR be PVM. UAB „Radiocentras“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas 2020 m. gruodžio mėnesį buvo 1 970,50 EUR neatskaičius mokesčių. Palyginus su 2020 m. lapkričio mėnesio vidutiniu atlyginimu (1 513,00 EUR), jis padidėjo 457,50 EUR (+30,2%).

     Šis gimtadienis - puikus įrodymas, kad už radijo stoties ”Radiocentras” slepiasi verslininkai, kuriems terūpi pelnas. Net jei tai yra jų pačių gimtadienis.

Straipsnio autorius: TikoNeTiko.lt