Nužmogėjimo viršūnė ir padarai, kuriems viskas užauga parduotuvių lentynose

Įkelta 2022/11/07

Nužmogėjimo viršūnė ir padarai, kuriems viskas užauga parduotuvių lentynose

Net trys teismai dirbo siekiant nuteisti arba išteisinti ūkininką, pradedant nuo pirmos instancijos ir baigiant aukščiausiu siekiant išnarplioti kėblų kriminalą, kuris greičiausiai kilo tarp kaimynų nepasidalinant sklypu, tveriant ganyklos tvorą (elektrinį piemenį). Kalbėti apie šią bylą tiesiog juokinga, nes priežastis jai atsirasti gana absurdiška. Baisiausia tai, kad ši situacija parodo Lietuvos teisėsaugos bėdas ir neįgalumą, apibrėžia siaurą poziciją, bei mažina piliečių pasitikėjimą jų darbo kokybę.

Kiek buvo sugaišta laiko, kuris galėjo būti naudojamas rimtų bylų sprendimui. Jei tokio lygio bylų yra ir daugiau tai nieko nuostabaus, kad teismuose jos nagrinėjamos metų metus, nes teisėjai ir tyrėjai apkrauti bereikalingu darbu. Galima pasidžiaugti, kad nors galutinis sprendimas byloje tapo protingas.

Gaila, kad visų teisėsaugos veikėjų veiksmai ir kompetencija nebus įvertinti, ypač pareigūnų priėmusių absurdiškus sprendimus. Šioje istorijoje pavydus skundikas jau nieko nestebina.

Šokiruoja policijos ir teismų veiksmai baudžiant ir tąsant metus laiko dirbantį žmogų po teismus už tai, kad užsiima legalia ūkine veikla - gamina mums visiems maistą ir tokiu būdu užsidirba savo šeimai.

Straipsnio autorius: TikoNeTiko / „Portalo TikoNeTiko informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „INFOTINKLAS" sutikimo draudžiama".