Iliuzijos labirintai

Įkelta 2022/11/10

Gyvenime kaip ir žmogaus emocinėje būklėje yra svarbiausia ne tai kokį rezultatą turi šiai dienai, o tai kaip tu sugebėsi jį pritaikyti savo kasdienybėje. Žmogus visada turi kelias galimybes iš kurių gali rinktis siekiant norimo rezultato. Visada gali rinktis sugriauti pastatą arba jį atstatyti iš griuvėsių. Kaip ir gali dainuoti ir džiaugtis gyvendamas griuvėsiuose, o norėti numirti būnant prašmatnioj karalystėj.

Naktis skirta visiems tamsi ir vienoda, tik vieni moka joje rasti pilnatvę, o kiti joje pasiklysta. Saujelė maisto vienus padaro sočius, o kitiems neužtenka viso puodo pasisotinti. Ugnis vienus šildo ir lepina, o kitus tiesiog pražudo. Vienas valgo geriausia mėsą, šviežius produktus iš parduotuvių, bet nuolat esą išsekęs, o kitas suvalgo duonos kampą ir yra kupinas jėgų.

Psichologinės žmogaus galimybės yra beribės, tačiau naudotis jomis reikia sugebėjimų. Jei tu renki į save ir valgai toksišką informaciją ir maistą visą dieną. Kokių rezultatų iš savęs tikiesi? Mes dažnai visiems sakom, kad atiduotumėm gyvybę už savo vaikus, bet visiškai nepagalvojam kokioje kenksmingoje aplinkoje juos auginam.

Mes tiek daug suprantame apie švarą, pasaulio išsaugojimą, bet niekada nepasinaudojame jo teikiamais gamtos privalumais. Mes garbiname žmogų, kuris feisbuke įdeda daugiau nuotraukų, sugeba gražiau interpretuoti savo gyvenimą, renkamės jo iliuziją, bet niekada nematome ir nesekame vargstančių tėvų, kurie visomis išgalėmis siekia išlaikyti savo šeimą, turi įgiję vaikų auklėjimo pamatines vertybes. Mes pastebime vagį, kuris nušvilpė kepurę, bet nematome tokio, kuris nuvarė arklius su visu vežimu.

Greičiausiai tokio pobūdžio tekstas nėra populiarus tarp skaitytojų, tačiau jis įžiebs mažą galimybę pasirinkti tau savarankiškai tarp iliuzijos ir realybės.

Straipsnio autorius: TikoNeTiko / „Portalo TikoNeTiko informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „INFOTINKLAS" sutikimo draudžiama".